• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • MOTORSPORT
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • SERVIS MERCEDES PRAHA

  mercedes servis  VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA FIRMY ZDE...

  RYCHLÁ VOLBA PRO OKAMŽITOU POMOC

  BĚŽNÝ SERVIS

  PORUCHA /
  NEHODA

  ZMĚŘIT VÝKON

  UMÝT AUTO

  Hledáte pro svůj vůz Mercedes-Benz nebo AMG autoservis v Praze ?

  Společnost AutoTechnologi je ideální volbou. Nabízíme kompletní služby v oblasti servisu i prodeje vozidel Mercedes, AMG a dalších luxusních značek.


  Náš autoservis patří svou kvalitou mezi nejlepší servisy Mercedes-Benz Praha. Nabízíme našim klientům vše - od ručního mytí, základních servisních prohlídek vozů Mercedes, běžného servisu, diagnostiky, veškerých oprav vozidel značky Mercedes, ale i dalších luxusních vozů, až po individuální úpravy včetně řady AMG.


  O kvalitě našeho autoservisu hovoří více jak 3000 stávajících zákazníků s vozy Mercedes, dále přes 250 klientů se sportovními vozy AMG a piloti závodních vozů SLS AMG GT3.


  Našimi partnery jsou následující pojišťovny a finanční společnosti:
  Česká Pojišťovna, Alianz pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB Leasing a sAutoleasing.


  Veškeré pojistné události vyřešíme za vás a to včetně plnění s našimi smluvními partnery, abychom vám ušetřili maximum času a zbavili vás starostí.


  Vybavení našeho specializovaného servisu Mercedes je schváleno přímo společností Mercedes-Benz a zároveň zahrnuje služby nejmodernější válcové zkušebny na měření výkonu vozidel.  Měli jste nehodu se svým vozem Mercedes-Benz nebo AMG ?

  Požadavky našich klientů řešíme v nejkratším možném čase! Klikněte ZDE a spojte se přímo s naším pracovníkem. Vše již poběží automaticky, abychom vám poskytli váš vůz Mercedes co nejdříve.  Potřebujete běžný servis nebo profesionální opravu vašeho vozu Mercedes-Benz nebo AMG?

  Spojte se s naším pracovníkem ZDE a přijeďte bez čekání nebo si svůj vůz Mercedes objednejte na výhodný termín!  Požadujete úpravu na svém voze Mercedes-Benz nebo na svém sportovním voze AMG?

  Informujte se o možnostech úprav na svém voze ZDE u našeho pracovníka, který s vámi vybere nejideálnější možnost pro váš Mercedes nebo AMG.  Přejete si změřit výkon motoru nebo jen prověřit, zda váš vůz funguje správně?

  Neváhejte kontaktovat našeho pracovníka ZDE a přijeďte k nám změřit výkon či otestovat vůz v zátěži. Nabízíme vám měření výkonu v naší nejmodernější válcové zkušeně ve střední evropě. Více informací o měření výkonu ZDE.  Chcete koupit nebo prodat vůz Mercedes-Benz, AMG nebo jiný sportovní automobil?

  Jsme specialisti na použitá a zánovní vozidla Mercedes a další sportovní vozy jako je Porsche, Ferrari a další. Pokud máte zájem nebo potřebujete jen konzultaci s naším odborníkem, neváhejte a spojte se s námi ZDE. Ochotně vám pomůžeme s výběrem či prodejem vozidla.


  AKCE

  Jarní akce 2017
  Praga
  Letní akce 2017

  Zimní prohlídka vozu

  Zima vám může pořádně zavařit. Nízke teploty kladou mnohem vyšší nároky na stav a provozování vozu. Výlet do hor, ...

  Letní komplexní prohlídka

  Využijte zvýhodněnou komplexní prohlídku AutoTechnologi vašeho vozu ještě než vyrazíte na letní dovolenou. Buďte si tak jisti ...

  Jaro je tady a s ním i příprava vozu...

  Využijte výhodných balíčků AutoTechnologi pro komplexní údržbu od přezutí pneumatik, po desinfekci klimatizace až detailní čištění a odstranění soli po zimně.

  VŠECHNY NAŠE AKCE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.