Sportovní vozy Praga Model Praga R1 O značce Praga Inženýrská důvěra Síla a spolehlivost Rychlost a aerodynamika

Exkluzivní zastoupení Sportovní vozy Praga

Společnost AutoTechnologi získala exkluzivní partnerství a zastoupení české značky Praga pro prodej a servis. V Autotechnologi performance centru vám nabízíme nejen prodej a pronájem, ale především kompletní servis vašeho civilního nebo závodního vozu Praga.

Český unikát Model Praga R1

Praga R1 je skutečnou revolucí ve sportovních závodních vozech. Neexistuje žádné jiné podobné závodní auto. Nic neslučuje dohromady jedinečný podvozek z uhlíkových vláken s vysoce vyvinutou aerodynamickou karosérií a zakázkovou konstrukci stejně jako on.

Žádné auto ve své třídě se navíc bezpečnostními prvky a hospodárností pragy R1 nevyrovná.

O značce Praga

Za posledních 20 let se Praga rozrostla a dosáhla nové úrovně globálního zastoupení v mnoha různých dráhových aktivitách, výrobě a služeb. Praga vyrábí vlastní enduro kola a specializuje se na motokáry a také závodní karbonový monokok Praga R1, který vyhrává závody. R1 převzal šachovnicovou vlajku v evropských a amerických závodních soutěžích, naposledy vyhrál svou třídu ve vysoce konkurenční britské sérii Britcar 2019. Po úspěchu na dráze se značka v posledních letech vrátila na silnice a do nebe.

Praga se drží hodnot Inženýrská důvěra

Praga R1 přebírá zavedené konvence designu závodních vozů a umocňuje je. K odlehčení Praga přistupuje s autoritou značky, která navrhla a postavila osvědčené šasi z uhlíkových vláken na míru.

Praga ctí zásady Síla a spolehlivost

Když mluví Praga o síle, integritě a spolehlivosti, dělá to jako společnost, která si stanovila tyto zásady jako hlavní cíle. Nedělají věci jinak jen tak. Analyzují, zlepšují, testují a vyvíjí.

Praga jde kupředu Rychlost a aerodynamika

Když mluví Praga o aerodynamice, dělá to jako společnost, která chápe, že závodní jezdec vyžaduje přilnavost nejen kvůli přímé rychlosti, ale také kvůli jistotě, pocitu řidiče a výkonu při předjíždění.

Fotografie a vybrané texty jsou čerpány z www.pragaglobal.cz

Máte zájem o koupi či servis vozu R1 ? Rádi se vám budeme věnovat.