• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • AUTORIZOVANÝ SERVIS MERCEDES-BENZ

  autorizovaný servis Mercedes

  "Má společnost a náš příběh získal finální nominaci pro ocenění Český Goodwill 2020. Velice si toho vážím, jelikož toto ocenění je velmi výjimečné a získat ho je velkou odměnou za vše co společně děláme. Děkuji Vám za celý svůj tým a čas, který tomu všichni věnujeme.“

  Jan Popelář
  majitel společnosti


  Pro zajištění ochrany zdraví všech zúčastněných a minimalizaci přenosu nákazy virem COVID-19 jsme přijali mnohá opatření např.:
  • redukován počet pracovníků; bezpečnostní koridor u vstupu; změna dispozice klientské zóny pro dostatečný odstup; zvýšená frekvence
    dezinfekce společných prostor;
  • užívání respirátorů a ochranných pomůcek; snížení doby převzetí/výdeje vozidla a vzájemného osobní kontaktu na nezbytné minimum;
  • maximalizujeme vzájemnou komunikaci využíváním on-line prostředků např. telefon, e-mail, komunikační aplikace;
  • bezplatně desinfikujeme každý vůz před přijetím na servis a před zpětném předání.

  Děkujeme za pochopení a důvěru.
  Váš tým AutoTechnologi

  RYCHLÁ VOLBA PRO OKAMŽITOU POMOC

  BĚŽNÝ
  SERVIS
  PORUCHA /
  NEHODA
  SERVIS DO
  5 DNŮ
  ZMĚŘIT
  VÝKON

  UMÝT AUTO

  AKCE

  Katalog 2019/2020
  Zimní kola PKW
  Zimní kola VAN

  AKCE - produkt měsíce

  Zvýhodněná akční cena -20% pro vybrané produkty. Akce platí pouze v aktuálním měsíci nebo do vyprodání zásob ...

  Zimní kola a pneumatiky - osobní vozy

  Katalog zimních originálních kompletních kol a pneumatik pro osobní a AMG vozidla ...

  Zimní kola a doplňky – užitkové vozy

  Katalog zimních originálních kompletních kol a doplňků vhodných k zimnímu provozu pro užitková vozidla ...

  Nedělejte kompromisy
  Katalog zimní kola a pneu
  Certifikovaná klempírna a lakovna Mercedes-Benz

  Originální baterie a nabíječka

  S originálními bateriemi a nabíječkou Mercedes-Benz neztratíte ten správný drive ...

  Originální lišty stěračů

  Perfektní výhled je základ. Rychle a účinně odstraňují špínu, vodu a ostatní nečistoty. Jistota funkčnosti a komfortu i při maximální rychlosti ...

  Certifikovaná karosárna a lakovna

  Nabízíme kompletní služby vlastní certifikované karosárny a lakovny. Bližší info ke službám Mercedes-Benz Repair a SmallRepair ...

  Hledáte autorizovaný servis pro svůj vůz Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG v Praze ?

  Společnost AutoTechnologi je správnou volbou. Jsme nový autorizovaný servis Mercedes-Benz pro osobní a dodávková vozidla v Praze. Poskytujeme servisní služby a prodej zánovních vozů Mercedes-Benz a Mercedes-AMG.


  Našim klientům nabízíme provedení servisních a běžných prohlídek, záručních i pozáručních oprav, diagnostiku, úpravy a montáže schválené výrobcem vozidel, komplexní opravy vozidel po haváriích a homologované individuální úpravy, ruční mytí vozidel vč. speciální péče a ochrany o lak vozidel.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes-Benz je schváleno výrobcem vozidel a splňuje nejnovější požadavky pro splnění standardů značky. Zároveň disponujeme i nejmodernější válcovou zkušebnou na měření výkonu vozidel.

  O kvalitě našeho autoservisu hovoří více jak 3000 stávajících zákazníků s vozy Mercedes-Benz, dále přes 250 klientů se sportovními vozy Mercedes-AMG a piloti závodních vozů SLS AMG GT3.


  Našimi partnery jsou pojišťovny a finanční společnosti:
  Česká Pojišťovna, Alianz pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB Leasing a sAutoleasing.


  Veškeré pojistné události vyřešíme za vás a to včetně plnění s našimi smluvními partnery, abychom vám ušetřili maximum času a zbavili vás starostí.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes je schváleno přímo společností Mercedes-Benz a zároveň zahrnuje služby nejmodernější válcové zkušebny na měření výkonu vozidel. nn) Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.  Měli jste nehodu se svým vozem Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG ?

  Požadavky našich klientů řešíme v nejkratším možném čase. Vše již poběží automaticky, abychom vám poskytli váš vůz co nejdříve zpět. Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.

  Klikněte ZDE a spojte se přímo s naším pracovníkem.  Potřebujete běžný servis nebo profesionální opravu vašeho vozu Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG?

  Přijeďte osobně nebo si svůj vůz objednejte telefonicky. Termín lze též rezervovat e-mailem nebo rezervačním formulářem. Kontakty na naše pracovníky najdeteZDE  Požadujete doplňkovou výbavu nebo úpravu na svém voze Mercedes-Benz nebo na svém sportovním voze Mercedes-AMG?

  Informujte se o možnostech doplňkové výbavy nebo úprav na svém voze ZDE u našeho pracovníka, který s vámi vybere nejideálnější variantu pro váš vůz.