• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • AUTORIZOVANÝ SERVIS MERCEDES-BENZ

  autorizovaný servis Mercedes autorizovaný servis Mercedes

  AKCE

  Desinfekce Mercedes
  Klimatizace Mercedes
  Kontrola vozu Mercedes

  Antivirová desinfekce

  Preventivní ochrana. Antivirová desinfekce vašeho vozu ozonovým generátorem likviduje viry vč. virů Covid-19, bakterie, plísně, pachy ...

  Kontrola klimatizace

  Užijte si příval jarní energie a slunce naplno. Včasná kontrola funkce a chladícího výkonu klimatizace vám zajistí ten správný komfort.

  Jarní kontrola vozidla

  Zastavte se u nás na jarní kontrolu vozu - od exteriéru po interiér - aby byl váš vůz po zimní sezóně jako nový.

  Produkt měsíce Mercedes
  Produkt sezóny Mercedes
  Kolekce Mercedes 2021

  Produkt měsíce AutoTechnologi

  Zvýhodněná akční cena -15% pro vybrané produkty. Akce platí pouze v aktuálním měsíci nebo do vyprodání zásob ...

  Produkty sezóny

  Během každého ročního období zažíváte se svým vozem Mercedes-Benz něco nového. A proto jsme pro vás vybrali ...

  Kolekce Mercedes-Benz 2021

  Nabízíme kompletní služby vlastní certifikované karosárny a lakovny. Bližší informace ke službám Mercedes-Benz Repair a SmallRepair ...

  Kola a pneumatiky Mercedes
  Přezouvání Mercedes
  Nabídka doplňků pro dodávky Mercedes

  Kola a pneumatiky

  Když jde o obutí, nedělejte kompromisy. Pneumatiky a kompletní kola s označením MO - Mercedes Original - jsou dokonale ...

  Výměna pneumatik a kol - letní provoz

  Přichází letní sezóna a přezouvání je v plném proudu. Rezervujte si pohodlně online svůj termín přezutí.

  Nabídka doplňků pro dodávky

  Efektivně a výhodně. Speciální a časově limitované akční nabídky pro vaši dodávku Mercedes-Benz. Podívejte se, jaké nabídky jsou aktuálně k dispozici pro váš vůz ...

  RYCHLÁ VOLBA PRO OKAMŽITOU POMOC

  BĚŽNÝ
  SERVIS
  PORUCHA /
  NEHODA
  SERVIS DO
  5 DNŮ
  ZMĚŘIT
  VÝKON

  UMÝT AUTO

  Hledáte autorizovaný servis pro svůj vůz Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG v Praze ?

  Společnost AutoTechnologi je správnou volbou. Jsme nový autorizovaný servis Mercedes-Benz pro osobní a dodávková vozidla v Praze. Poskytujeme servisní služby a prodej zánovních vozů Mercedes-Benz a Mercedes-AMG.


  Našim klientům nabízíme provedení servisních a běžných prohlídek, záručních i pozáručních oprav, diagnostiku, úpravy a montáže schválené výrobcem vozidel, komplexní opravy vozidel po haváriích a homologované individuální úpravy, ruční mytí vozidel vč. speciální péče a ochrany o lak vozidel.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes-Benz je schváleno výrobcem vozidel a splňuje nejnovější požadavky pro splnění standardů značky. Zároveň disponujeme i nejmodernější válcovou zkušebnou na měření výkonu vozidel.

  O kvalitě našeho autoservisu hovoří více jak 3000 stávajících zákazníků s vozy Mercedes-Benz, dále přes 250 klientů se sportovními vozy Mercedes-AMG a piloti závodních vozů SLS AMG GT3.


  Našimi partnery jsou pojišťovny a finanční společnosti:
  Česká Pojišťovna, Alianz pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB Leasing a sAutoleasing.


  Veškeré pojistné události vyřešíme za vás a to včetně plnění s našimi smluvními partnery, abychom vám ušetřili maximum času a zbavili vás starostí.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes je schváleno přímo společností Mercedes-Benz a zároveň zahrnuje služby nejmodernější válcové zkušebny na měření výkonu vozidel. nn) Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.  Měli jste nehodu se svým vozem Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG ?

  Požadavky našich klientů řešíme v nejkratším možném čase. Vše již poběží automaticky, abychom vám poskytli váš vůz co nejdříve zpět. Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.

  Klikněte ZDE a spojte se přímo s naším pracovníkem.  Potřebujete běžný servis nebo profesionální opravu vašeho vozu Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG?

  Přijeďte osobně nebo si svůj vůz objednejte telefonicky. Termín lze též rezervovat e-mailem nebo rezervačním formulářem. Kontakty na naše pracovníky najdeteZDE  Požadujete doplňkovou výbavu nebo úpravu na svém voze Mercedes-Benz nebo na svém sportovním voze Mercedes-AMG?

  Informujte se o možnostech doplňkové výbavy nebo úprav na svém voze ZDE u našeho pracovníka, který s vámi vybere nejideálnější variantu pro váš vůz.