• SERVIS
 • PRODEJ
 • PRONÁJEM
 • PRAGA
 • 4SR
 • FOTO / VIDEA
 • KARIÉRA
 • O NÁS
 • AUTORIZOVANÝ SERVIS MERCEDES-BENZ

  autorizovaný servis Mercedes

  RYCHLÁ VOLBA PRO OKAMŽITOU POMOC

  SERVIS DO
  5 DNŮ
  BĚŽNÝ
  SERVIS
  PORUCHA /
  NEHODA
  ZMĚŘIT
  VÝKON

  UMÝT AUTO

  AKCE

  Akce zimní prohlídka
  Katalog zimní kola a pneu
  Katalog zimní kola a pneu

  Akce zimní prohlídka

  Prohlídka všech důležitých systémů, které jsou při nízkých teplotách více namáhány a mohlo by u nich dojít k selhání ...

  Katalog zimní kola a pneu - osobní vozy

  Zima pod kontrolou s originálními kompletními zimními koly a pneu značky Mercedes-Benz.
  S BONUSEM od AutoTechnologi ...

  Katalog zimní kola - užitkové vozy

  U originálních zimních kompletních kol Mercedes-Benz si můžete být jisti kvalitou.
  S BONUSEM od AutoTechnologi ...

  Nedělejte kompromisy
  Katalog 2019/2020
  Zima v hrsti

  NEDĚLEJTE KOMPROMISY!

  Aby každá jízda vozem Mercedes-Benz splňovala jen ty nejvyšší nároky na bezpečnost, hospodárnost a pohodlí ...

  Produkt měsíce února

  Zvýhodněná cena pro vybrané produkty. Akce probíhá od 1. 2. 2020 do 29. 2. 2020 nebo ...

  Katalog zima v hrsti

  Katalog originálního zimního příslušenství a důležitých informací k bezproblémovému vstupu do zimní sezóny ...

  Hledáte autorizovaný servis pro svůj vůz Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG v Praze ?

  Společnost AutoTechnologi je správnou volbou. Jsme nový autorizovaný servis Mercedes-Benz pro osobní a dodávková vozidla v Praze. Poskytujeme servisní služby a prodej zánovních vozů Mercedes-Benz a Mercedes-AMG.


  Našim klientům nabízíme provedení servisních a běžných prohlídek, záručních i pozáručních oprav, diagnostiku, úpravy a montáže schválené výrobcem vozidel, komplexní opravy vozidel po haváriích a homologované individuální úpravy, ruční mytí vozidel vč. speciální péče a ochrany o lak vozidel.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes-Benz je schváleno výrobcem vozidel a splňuje nejnovější požadavky pro splnění standardů značky. Zároveň disponujeme i nejmodernější válcovou zkušebnou na měření výkonu vozidel.

  O kvalitě našeho autoservisu hovoří více jak 3000 stávajících zákazníků s vozy Mercedes-Benz, dále přes 250 klientů se sportovními vozy Mercedes-AMG a piloti závodních vozů SLS AMG GT3.


  Našimi partnery jsou pojišťovny a finanční společnosti:
  Česká Pojišťovna, Alianz pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB Leasing a sAutoleasing.


  Veškeré pojistné události vyřešíme za vás a to včetně plnění s našimi smluvními partnery, abychom vám ušetřili maximum času a zbavili vás starostí.


  Vybavení našeho autorizovaného servisu Mercedes je schváleno přímo společností Mercedes-Benz a zároveň zahrnuje služby nejmodernější válcové zkušebny na měření výkonu vozidel. nn) Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.  Měli jste nehodu se svým vozem Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG ?

  Požadavky našich klientů řešíme v nejkratším možném čase. Vše již poběží automaticky, abychom vám poskytli váš vůz co nejdříve zpět. Veškeré pojistné události a poškození vozidla po havárii vyřešíme za vás, abychom vám ušetřili čas a starosti.

  Klikněte ZDE a spojte se přímo s naším pracovníkem.  Potřebujete běžný servis nebo profesionální opravu vašeho vozu Mercedes-Benz nebo Mercedes-AMG?

  Přijeďte osobně nebo si svůj vůz objednejte telefonicky. Termín lze též rezervovat e-mailem nebo rezervačním formulářem. Kontakty na naše pracovníky najdeteZDE  Požadujete doplňkovou výbavu nebo úpravu na svém voze Mercedes-Benz nebo na svém sportovním voze Mercedes-AMG?

  Informujte se o možnostech doplňkové výbavy nebo úprav na svém voze ZDE u našeho pracovníka, který s vámi vybere nejideálnější variantu pro váš vůz.  Přejete si změřit výkon motoru nebo jen prověřit, zda váš vůz funguje správně?

  Nabízíme měření výkonu vozidla v naší nejmodernější válcové zkušeně ve střední Evropě. Měříme všechna vozidla vč. vozidel s pohonem všech kol.

  Kontaktujte našeho pracovníka ZDE a přijeďte k nám změřit výkon či otestovat vůz v zátěži.
  Více informací o měření výkonu najdeteZDE.  Těšíme se na Vaši návštěvu. Váš servisní tým AutoTechnologi

  VŠECHNY NAŠE AKCE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.