KARIÉRA V AUTOTECHNOLOGI

Kariéra v AutoTechnologi

Rosteme, a proto hledáme nové kolegy.

Z malé rodinné firmy jsme se vypracovali na profesionální autorizovaný servis Mercedes-Benz, který poskytuje komplexní servisní služby pro osobní a užitková vozidla Mercedes-Benz a sportovní vozidla Mercedes-AMG. Staráme se o naše zákazníky už více než 11 let.


Neustupujeme z našich zásad a řídíme se principy, na kterých bylo a je AutoTechnologi založeno. Do týmu nehledáme jen zaměstnance. Hledáme srdcaře, kteří milují auta, rádi pracují s lidmi, a pro které bude práce i koníčkem.JAK SI PŘEDSTAVUJEME NOVÉHO KOLEGU NEBO KOLEGYNI?

Měl by to být člověk, který miluje práci s auty. Do práce nechodí, protože musí, ale protože ho to baví a naplňuje. Chce za dobře odvedenou práci získat nadstandardní finanční ohodnocení. Je precizní a důsledný a umí přijmout odpovědnost za výsledek. Vyžaduje po zaměstnavateli to nejlepší vybavení, aby mohl odvést vždy perfektní práci. Smysl pro pořádek a čistotu jsou mu vlastní. Chce profesně růst a dál se zlepšovat. Je to týmový hráč, který aktivně komunikuje a nebojí se sdílet svoje nápady nebo připomínky. Vyžaduje férové jednání a sám se tak chová. Znalost procesů autorizovaného servisu je výhodou.JAKÉ JSOU NAŠE FIREMNÍ HODNOTY?

- osobní přístup a úcta ke klientům a zaměstnancům
- jednání na rovinu a s respektem
- pracovitost a důraz na kvalitu práce


VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE:

>> AUTOKLEMPÍŘ
>> AUTOMECHANIK / MECHANIK-STROJIČ
>> SPECIALISTA NÁHRADNÍCH DÍLŮ
>> PRODEJCE OJETÝCH VOZIDEL
>> RECEPČNÍ / ASISTENTKA SERVISU
>> PŘIJÍMACÍ TECHNIK
>> DIAGNOSTIKPraxe je výhodou, nikoli podmínkou. Zastavte se u nás nezávazně na kávu. Zažijte jiný přístup.


Zájemci nás mohou kontaktovat na tel. čísle
+420 776 109 212, nebo e-mailem na adrese kariera@autotechnologi.cz