Na jaře potřebuje váš vůz speciální péči. Zimní plískanice se na něm mohli negativně podepsat. Každopádně jarní péče je na místě i pro vozy v dobré kondici. Minimálně klimatizace si zaslouží před letními parny vaši péči.

Pojďme se podívat, jaké balíčky jsme pro váš vůz připravili:

 

Jarní kontrola vozidla

Jarní kontrola obsahuje diagnostický test, kontrolu stavu nabití a kapacity akumulátoru, kontrolu stavu a test brzd na válcové zkušebně, kontrolu stavu pneumatik a nastavení tlaků, kontrolu těsnosti agregátů, kontrolu stavu provozních náplní, kontrolu osvětlení a seřízení světel a povinné výbavy vozu. (Doplnění náplní není součástí balíčku.)

Cena: 800 Kč bez DPH

 

Desinfekce klimatizace ozónem

Chcete mít interiér automobilu a klimatizační systém čistý, zbavený virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů a nepříjemných zápachů? Řešením je desinfekce ozonem. Rychle a spolehlivě ničí také velmi odolné druhy nebo formy patogenních mikroorganismů, které chlor a jiné dezinfekční prostředky nejsou schopny inaktivovat za přijatelných podmínek.

Cena: 500 Kč bez DPH

 

Kompletní servis klimatizace

Balíček obsahuje kontrolu funkčnosti klimatizace, odsátí a naplnění chladícího media a desinfekci a antivirové ošetření ozónovým generátorem. (Případné doplněné chladícího media není součástí balíčku.)

Cena: 4 499 Kč bez DPH

 

Prachové filtry se slevou 15 %

Při čištění klimatizace je vhodné vyměnit i prachový filtr. Využijte speciální nabídku na tento produkt a nechte si vyměnit tuto důležitou součást ventilace vozu.

Cena dle modelu vozidla.

 

Akce platí od 1. 3. do 30. 4. 2023.


Sdílet na