2024

Rosteme a hledáme nové kolegy

Rozšiřujeme tým pro další projekty a hledáme nové kolegy do tradiční, české, rodinné firmy, která má ráda velké výzvy.

2022

Autorizace servisu pro Mercedes-EQ

Získání autorizace pro opravy elektrických vozidel Mercedes-EQ.
Přes nemalé investice to je přirozená reakce na rozvoj elektromobility, kdy kromě potřebné související infrastruktury vyžadují  elektrická vozidla speciální péči také v oblasti servisu.

2020

Certifikace karosárny a lakovny

Úspěšné dosažení a získání statutu „Certifikovaná karosárna a lakovna Mercedes-Benz AutoTechnologi“ pro osobní a užitková vozidla Mercedes-Benz a sportovní vozidla Mercedes-AMG.

Rozšíření smluvních vztahů pro opravy vozidel po haváriích s pojišťovnami Allianz, Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna, Generali Česká pojišťovna a Uniqa.

Znovu získáváme ocenění za službu Mercedes-Benz Service24h.

2019

Projekt vlastní karosárny a lakovny

V tomto roce jsme zahájili projekt, realizovali potřebná školení a spustili zkušební provoz vlastní karosárny a lakovny Mercedes-Benz AutoTechnologi.

AutoTechnologi získává ocenění za skvělou úroveň podpory zákazníkům ve službě Mercedes-Benz Service24h.

2018

Autorizace servisu

Odměna za dlouholetou práci je tu. Získání autorizace servisu Mercedes-Benz pro osobní a užitková vozidla je obrovskou odměnou nejen pro Jana Popeláře, ale pro celý tým AutoTechnologi za jejich úsilí a odvedenou práci.

Autorizace servisu je zatím největší milník v historii firmy.

Současně zahajujeme poskytování služeb Mercedes-Benz Service24h.

2017

Žádost o autorizaci

Naše snaha o neustálé zlepšování služeb a vášeň pro značky Mercedes-Benz a Mercedes-AMG nepolevuje, podáváme oficiální žádost o autorizaci. Již v první polovině roku 2017 probíhají školení našich zaměstnanců a doplňujeme potřebné vybavení dle standardu pro autorizovaný servis Mercedes-Benz.

 

2016

Zastoupení značky Praga pro prodej a servis

Společnost Autotechnologi získala exkluzivní partnerství a zastoupení české značky Praga pro prodej a servis. Autotechnologi performance centrum nabízí nejen prodej a pronájem, ale především kompletní servis civilních a závodních vozů Praga.

2015

Válcová zkušebna výkonu Superflow

Postavení špičkové válcové zkušebny znamenalo další rozšíření nabídky služeb. Zkušebna je vybavena zařízením na měření výkonu od společnosti Superflow s možností měření vozidel s pohonem 4x4 a výkonem až 2.500 koní a je schopna vytvořit zátěž až 1.600 koní. Testování vozidel je dostupné pro všechny značky, úpravce i soukromé osoby. 

2013

AutoTechnologi na Chodově

Firma rychle roste a už po dvou letech ani prostory ve Fričovce kapacitně nestačí. Ve správnou chvíli přichází nabídka využití prostor autosalonu a servisu na Chodově.

Od dubna 2013 probíhá rekonstrukce a modernizace, aby zde bylo vytvořeno špičkové performance centrum pro úpravy vozidel a servisní centrum pro luxusní vozy se specializací na vozy Mercedes-Benz a Mercedes-AMG. 

 

2011

Fričova - druhá dílna AutoTechnologi

Spokojení zákazníci přibývají a prostory první provozovny přestávají stačit. Stěhování do Fričovy ulice předcházela půlroční rekonstrukce nových prostor. Došlo k dalšímu navýšení kapacit servisního střediska a zvýšení úrovně nabízených služeb.

V průběhu roku se také změnila právní forma firmy na společnost s ručením omezeným. 

2009

Spolupráce s 4SR

V tomto roce se rozšířilo působení firmy o motocyklové odvětví a byla zahájena spolupráce s významným českým výrobcem motocyklového oblečení 4SR - českou firmou vyrábějící stylové a funkční motocyklové oblečení té nejvyšší kvality. Tato spolupráce trvala několik dalších let. V roce 2019 z důvodu rozšíření aktivit AutoTechnologi sice spolupráce skončila, ale přátelství, které z ní vzešlo, trvá do dnes.

 

2008

Získání certifikace Diagnostický technik Mercedes-Benz

Ještě jako zaměstnanec se stal Jan Popelář certifikovaným diagnostikem pro značku Mercedes-Benz. Tato meta byla jedním z důležitých momentů pro další osobní rozvoj zakladetele AutoTechnologi.  

 

2007

Sedmidomky - první dílna AutoTechnologi

Papírově byla AutoTechnologi založena již v roce 2006, ale teprve o rok později byla otevřena první provozovna pro klienty. Prostory v Praze 10 v Sedmidomkách prošly kompletní rekonstrukcí včetně pořízení nového vybavení a firma se rozrostla o první zaměstnance – přijímacího technika a automechanika. Do té doby byl majitel, technik a mechanik v jedné osobě.

2004

Stáž v AMG v Affalterbachu

V roce 2004 absolvoval Jan Popelář (tehdy autoelektrikář v autorizovaném servisu Mercedes-Benz) pracovní stáž v Affalterbachu, výrobního závodu Mercedes-AMG. Tato zkušenost mu dala nahlédnout do zázemí špičkového provozu úpravce sportovních vozidel a tehdy si uvědomil, že by chtěl v budoucnu pracovat s tím nejlepším a těmi nejlepšími.

Návštěva "Alma mater" AMG byla první krok na cestě k vybudování autoservisu "s jiným přístupem".