Servis Mercedes-Benz Servis Mercedes-Benz AMG Servis Mercedes-Benz EQ Servis dodávek Mercedes-Benz Proč svěřit vůz do AT
01

Servis Mercedes-Benz

Všechny naše postupy se řídí standardy značky Mercedes-Benz a při opravách jsou použity originální náhradní díly. Vybavení a technologie splňují nejnovější nároky standardu výrobce značky.

Více informací
02

Servis Mercedes-AMG

AutoTechnologi je ten správný partner i pro váš vůz AMG. Nabízíme komplexní služby, mimořádnou technickou vybavenost a vysokou odbornost pracovníků. Jsme servisním partnerem AMG Driving Academy.

Více informací
03

Servis Mercedes-EQ

V AutoTechnologi se profesionálně postaráme také o elektrické vozy Mercedes-EQ. Máme autorizaci pro provádění veškerých servisních úkonů, které může váš Mercedes-EQ potřebovat.

Více informací
04

Servis Dodávkové vozy Mercedes-Benz

Pro váš business je vaším partnerem Mercedes-Benz a pro něj jsme tím správným partnerem my! Postaráme se i o vaše eVito nebo eSprintera.

Více informací

Proč svěřit vůz do AutoTechnologi

01
Důvod

Lidský přístup

Vážíme si našich klientů, jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Pracovitost, pečlivost a férový přístup jsou pro naši společnost základními hodnotami, kterými se řídíme.

02
Důvod

Profesionalita

Naše společnost nabízí komplexní služby, disponuje nejmodernějšími technologiemi a neustále investuje do dalšího rozvoje. Naši kolegové dělají své řemeslo s láskou a mají vysokou motivaci na kvalitu práce a služeb.

03
Důvod

Tradice

AutoTechnologi byla založena v roce 2006 s jasnou vizí – vybudovat servis s výjimečným osobním přístupem k zákazníkům. Dnes patří AutoTechnologi ke špičce ve svém oboru.

Chcete se objednat nebo potřebujete poradit?