Díly a příslušenství Náhradní díly nabízíme v několika kategoriích Díly za dostupné ceny Příslušenství pro vozy Mercedes

Originál se vyplatí Díly a příslušenství

Přesně stanovené specifikace výrobce, komplexní kontroly a důkladné testy zaručují, že každý originální díl Mercedes-Benz vyhovuje nejvyšším standardům kvality a představuje vyspělou moderní technologii.

Náhradní díly nabízíme v několika kategoriích

Nabízíme tři kategorie náhradních dílů. Všechny pocházejí od výrobce Mercedes-Benz a u všech je záruka 100% kvality. Všechny splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečnost provozu vašeho vozidla. Pokud je to možné, využíváme a doporučujeme díly repasované, které jsou finančně výhodnější.

Originální díly

Každý originální díl Mercedes-Benz podléhá stejným přísným normám jako každé vozidlo Mercedes-Benz, které výrobní závod opouští.

Originální náhradní díly Mercedes-Benz v sobě mají celé know-how společnosti Mercedes-Benz jako výrobce vozidla, jsou vyvíjeny speciálně pro vaše vozidlo a optimálně sladěny s ostatními součástmi Vašeho vozidla. Pro preciznost a dlouhou životnost. Užití originálních dílů Mercedes-Benz je optimální volbou pro zachování hodnoty a bezpečnosti ve vašem Mercedesu.

Výhody
Testovaná bezpečnost a spolehlivost
Vyvinuté speciálně pro dané vozidlo
Mimořádná kvalita a dlouhá životnost

StarParts díly

Náhradní díly StarParts od Mercedes-Benz jsou za dobrou tržní cenu odpovídající aktuální hodnotě vozu. Jsou cenově výhodnější než originální díly Mercedes-Benz a přitom je kvalita StarParts výrazně vyšší než u dílů od nezávislých dodavatelů.

Mercedes-Benz StarParts byly vyvinuty speciálně pro vybrané modelové řady a zaručují vysokou úroveň funkčnosti a tvarové přesnosti. Díly splňují přísné standardy kvality a bezpečnosti Mercedes-Benz, které jdou vysoko nad rámec požadavků stanovených v předpisech a zákonech.

Aktuálně sortiment Mercedes-Benz StarParts zahrnuje nejběžnější údržbové a opotřebitelné díly jako jsou například brzdové komponenty, olejové a vzduchové filtry nebo startovací akumulátory.

Výhody
Atraktivní cena
Optimální pro vozy od stáří 5 let
Standardní záruky

Repasované díly

I když vůz Mercedes-Benz začíná stárnout, vysoká kvalita většiny jeho součástí se nemění. Proto se výrobce nebrání repasování vybraných náhradních dílů.

Jako zákazník obdržíte slevu ve výši hodnoty vraceného použitého dílu v rámci faktury za originální repasovaný díl s certifikací Mercedes-Benz. Každý použitý díl, který můžeme repasovat, šetří náklady na výrobu nového dílu. Až 35 % těchto úspor poskytneme přímo vám. Originální repasované díly Mercedes-Benz, které se kvalitou vyrovnají novým dílům, představují ekologické a úsporné řešení opravy odpovídající aktuální tržní hodnotě, včetně globálně platné záruky na náhradní díly.

Výhody
Úspora nákladů až 35 %
Stejná kvalita a záruka jako u nového dílu
Ekologické řešení

Záruka Mercedes-Benz na Originální výměnné a repasované díly
Budou-li při opravách použity Originální výměnné díly Mercedes-Benz, můžete se spolehnout na známé normy kvality. Protože tyto díly repasují naši odborníci, můžeme vám zaručit kvalitu a bezpečnost - se stejnou zárukou výrobce Mercedes-Benz, kterou poskytujeme na naše sériově vyráběné díly.

Pro nové i starší vozy Díly za dostupné ceny

Široká nabídka náhradních dílů Mercedes-Benz se zárukou kvality zpracování použitých materiálů poskytuje vašemu vozidlu to nejlepší s cílem zachování jeho vlastností především v oblasti bezpečnosti, ale i samotné hodnoty vozu.

Široký sortiment Příslušenství pro všechny

Mercedes-Benz Original nabízí širokou škálu příslušenství a doplňků nejen pro vaše vozidlo. Ať už se jedná o kolekci oděvů, cestovních doplňků a vybavení nebo kosmetiku. Prohlédněte si kompletní nabídku a kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme třeba i s výběrem dárku.

  Kolekce

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Pultový prodej náhradních dílů

+420 222 292 010

sklad@autotechnologi.cz

Vladimír Bohatý

Vedoucí skladu náhradních dílů

Boris Wagner

Specialista BRABUS a příslušenství

Tomáš Fiala

Specialista obchodu B2B

Michal Fišer

Distribuce a rozvoz ND

David Štolba

Prodejce náhradních dílů