Servis Mercedes AMG Váš vůz dáme do formy Naše služby Na detailech záleží Náhradní vozy k zapůjčení

Autorizovaný servis Mercedes-AMG

AutoTechnologi je ten správný partner pro váš vůz Mercedes-AMG. Nabízíme komplexní služby, mimořádnou technickou vybavenost a vysokou odbornost pracovníků. Jsme servisním partnerem AMG Driving Academy.

Vítejte v rodině Váš vůz vyladíme na jedničku

AutoTechnologi disponuje specializovaným pracovištěm, které bylo vytvořeno za účelem zajistit vozům Mercedes-AMG a našim expertům výjimečné zázemí. Servisovat vozy AMG není naše práce, ale životní styl.

Naše služby

AutoTechnologi nabízí komplexní služby pro vozy Mercedes-AMG. Jsme připraveni řešit vaše individuální potřeby a požadavky. Chceme, abyste se na nás mohli obrátit s jakoukoliv prosbou, byť by se jednalo i jen o přátelskou radu.

Údržba

Pravidelná údržba je doporučena vždy jednou ročně nebo při dosažení předepsaného počtu kilometrů. Záleží, který z aspektů nastane dříve.

Rozsah údržby definuje speciální kód generovaný přímo vozidlem s možností rozšíření podle požadavku klienta nebo doporučení servisního technika.

Rozsah prohlídky vozidla je definován výrobcem na základě stavu ujetých kilometrů a stáří vozidla. Pravidelná prohlídka zahrnuje mimo jiné vizuální kontrolu vozidla, opotřebení a předepsaný tlak pneumatik, stav brzd, kontrolu těsnosti agregátů nebo kontrolu podvozku.

Součástí údržby je výměna motorového oleje s filtrem a dle předpisů nebo doporučení další náplně, mezi které patří olej v převodovce, olej v diferenciálu nebo v mezinápravovém diferenciálu, brzdová a chladící kapalina. Dále se mění údržbové díly, mezi které patří vzduchový filtr, prachový filtr klimatizace, kabinový filtr s aktivním uhlím, zapalovací svíčky nebo komponenty brzdové soustavy.

Diagnostika

Diagnostika znamená nejen přesné určení závady vozidla ale i nalezení její příčiny. Na začátku je co nejpřesnější popis problému ze strany klienta, to je základ pro další práci diagnostika. Mnohdy se stává, že se nejedná ani o závadu, ale například o nesprávné ovládání nebo pouze nevhodné nastavení vozidla.

Následuje samotné načtení vozidla, kdy diagnostik vyhodnocuje relevantnost chybových kódů včetně jejich podrobností. Jen pro představu – například ve voze S třídy z roku 2014 se nachází více než sto řídících jednotek a každá jednotka může definovat několik set chybových kódů. Každý chybový kód nese různé množství průvodních informací, které jsou důležité pro rozlišení, zda je vůbec tento chybový kód relevantní pro danou závadu. V případě chybového kódu motoru tato data zaplní jednu a více stran formátu A4.

Již při diagnostice závady může být nutné demontovat jednotlivé komponenty motoru nebo části vozidla pro zpřístupnění potřebných míst, například konektor řídící jednotky nebo demontáž škrtící klapky. Proto mohou být některé diagnostické operace časově i finančně náročné. Naši přijímací technici tyto kroky vždy řeší předem s klienty.

Technik diagnostik musí neustále rozšiřovat své znalosti a odbornost ve stejném tempu, jak se rozvíjejí nové technologie. Tito kolegové patří mezi špičku v servisech Mercedes-AMG.

Oprava motoru

Opravou motoru může být jen výměna plochého řemene nebo také kompletní oprava obsahující rozebrání celého motoru pří výměně pístů. Náš autorizovaný servis nabízí řešení při jakékoli závadě na pohonných jednotkách.

Tyto opravy provádí specialista na základě dobře provedené diagnostiky, kdy je již určen postup opravy, nebo je nezbytné motor rozebrat pro odhalení příčiny popsané vady či zjištění rozsahu poškození a určení ceny opravy. Náročnost opravy záleží na tom, zda je možné provádět opravu ještě na voze nebo je nutné motor demontovat z vozidla.

Náš servis disponuje specialisty a veškerými speciálními přípravky, které jsou pro tyto opravy nezbytné.

Opravy převodovek

Automatické převodovky ve vozech Mercedes-AMG mají zesílenou konstrukci a jsou přizpůsobeny obrovským točivým momentům, kterými tyto vozy disponují.

Při opravách převodovek hraje velmi důležitou roli čistota, přesnost, a hlavně odbornost specialisty, který opravu provádí. Vůle lamel se nastavují na setiny v tlaku a sebemenší nečistota může způsobit fatální chybu převodovky.

Jsme pyšní na to, že součástí našeho týmu je jeden z největších odborníků na automatické převodovky, který pracuje s vozidly značky Mercedes-Benz již více než 26 let bez jediné reklamace. Věříme, že toto je pádný důvod, proč si pro opravu vaší převodovky zvolit společnost AutoTechnologi, specialistu na vozy Mercedes-AMG.

Opravy po nehodě

Nehoda je vždy velice nepříjemnou záležitostí a mnoho majitelů značky Mercedes-AMG se těžko smiřuje s tím, že je jejich miláček poškozený.

AutoTechnologi nabízí kvalitní servis při řešení dopravních nehod, kam patří i kompletní vyřešení pojistné události za klienta s pojišťovnou a potřebné agendy s tím spojené. Zajištění mobility a s tím zachování potřebného komfortu pokryjeme našimi náhradními vozy mezi kterými máme samozřejmě vozy Mercedes-AMG.

Geometrie podvozku

Naše pracoviště je vybaveno schváleným kamerovým systémem pro seřízení geometrie, který zajišťuje přesnost měření vozidel Mercedes-AMG.
Procesu předchází opět diagnostika. Hodnoty z měřícího přístroje a hodnoty získané technikem při kontrole vozidla jsou rozhodující pro správné nastavení podvozku.

Zásadní aspekt ovlivňující chování vozidla na silnici za různých provozních podmínek je stav opotřebení pneumatik. Proto je nezbytné před samotnou kontrolou a seřízením geometrie provést jednoduchou revizi stavu podvozku, pneumatik, kol a řízení. Jsou-li shledány vady, nemá smysl v pracích bez předchozího odstranění vad pokračovat.

Příprava na okruh

Provedeme kompletní servis ohledně přípravy vozidel Mercedes-AMG na závodní okruh, včetně kontroly po návratu z okruhu.

Umíme zajistit servis pro váš vůz přímo na okruhu, kde provádíme drobné opravy přímo na místě, abyste si váš track day mohli užít a byl bez rizika po technické stránce vozidla.

Zároveň nabízíme přítomnost našeho instruktora, který bude vaším průvodcem na trati. S využitím naší telemetrie s vámi můžeme, jak dopředu, tak i zpětně probrat každý úsek závodní trati, a tím vás posouvat kupředu. Věříme, že po takové zkušenosti budete posouvat vaše hranice a zkracovat dosažené časy na závodním okruhu.

Detailing

Nabízíme péči o váš vůz na té nejvyšší úrovni. Specializovaný pracovník věnuje pozornost i těm nejmenším detailům vozu, aby dosáhl dokonalosti. Pozornost věnujeme použitým materiálům a zachování jejich vlastností. A je jedno, zda mluvíme o ochraně laku nebo koženém interiéru vozidla.  

Sportovec tělem i duší Na detailech záleží

Vozy AMG jsou propracované do posledního detailu. AMG plní sny automobilových nadšenců po celém světě a my jsme tu proto, abychom se o jejich splněné sny dobře postarali.

Nenecháme vás na holičkách Náhradní vozy k zapůjčení

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů Mercedes-AMG, Mercedes-Benz a Mercedes-EQ. Po dobu servisu nebo opravy vašeho vozu jsou k pronájmu servisní vozy za zvýhodněných podmínek

Zobrazit nabídku vozů Skrýt nabídku vozů

Přehled vozů k zapůjčení

Mercedes-Benz GLE 53 AMG
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
Mercedes-Benz GLE
Mercedes-Benz GLE
Mercedes-Benz GLS
Mercedes-Benz GLS
Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz Třída A
Mercedes-Benz Třída A
Mercedes-Benz Třída E sedan
Mercedes-Benz Třída E sedan
Mercedes-Benz Třída E kombi plug-in hybrid
Mercedes-Benz Třída E kombi plug-in hybrid
Mercedes-EQA
Mercedes-EQA
Mercedes-Benz Třída S
Mercedes-Benz Třída S
Mercedes-EQV
Mercedes-EQV
Mercedes-Benz Třída V
Mercedes-Benz Třída V
Mercedes-Benz Vito Tourer
Mercedes-Benz Vito Tourer
Mercedes-EQB
Mercedes-EQB
Mercedes-EQE
Mercedes-EQE
Mercedes-Benz Třída C
Mercedes-Benz Třída C

Po dobu servisu nebo opravy vašeho vozu nabízíme k pronájmu náhradní vozidla za zvýhodněných podmínek.
Ceny pronájmu k jednotlivým modelům vám rádi sdělíme při objednávání na servis. Kontaktujte nás na tel.: +420 222 292 000

Vyladíme váš vůz, aby šlapal jako hodinky.