Opravy po nehodě Opravy v certifikované karosárně se vyplatí Prémiová oprava karoserií Prvotřídní autolakovna Nabízíme tyto služby Základem je kvalita barev

Svěřte vůz do našich rukou Opravy po nehodě

Autonehoda je nepříjemná, ale může se přihodit každému. Nedělejte si starosti a obraťte se na nás. Vyřídíme celou administrativu a provedeme kompletní opravu v naší certifikované karosárně a lakovně Mercedes-Benz.

Záruka kvality a bezpečnosti Opravy v certifikované karosárně a lakovně Mercedes-Benz se vyplatí

Vozidlo Mercedes-Benz představuje komplexní ochranný prostor. Opravy škod po nehodách prováděné v naší certifikované karosárně a lakovně Mercedes-Benz vašemu vozidlu navracejí nejen původní tvar, ale také perfektní bezpečnostní vlastnosti.

Špičková kvalita Opravy karoserií od A do Z

Pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi. Používáme špičková zařízení a materiály zajišťující nejvyšší standard kvality. Status certifikované karosárny a lakovny Mercedes-Benz pro osobní a dodávková vozidla včetně vozidel Mercedes-AMG nás zavazuje trvale splňovat vysoké nároky výrobce vozidel.

Čistota na prvním místě Certifikovaná lakovna

V AutoTechnologi disponujeme lakovacím boxem a dvěma přípravnými místy. Pracoviště jsou připravena pro všechny modely osobních a dodávkových vozidel Mercedes. Naši specialisté jsou pravidelně školeni výrobcem vozidel a dodavatelem lakovacích materiálů.

Nabízíme tyto služby

01
Kompletní zpracování dokumentace
02
Komunikace s pojišťovnou
03
Poskytnutí náhradního vozidla
04
Oprava karoserie
05
Lakování vozu nebo jeho částí
06
Drobné opravy karoserie a laku jako jsou oděrky, důlky nebo škrábance
07
Výměna čelního skla
08
Oprava čelního skla již od 2 000 Kč bez DPH

Padesát odstínů šedi Základem je kvalita barev

Míchání barev je opravdová alchymie. Prostor pro přípravu správné barvy a správného odstínu je skutečná laboratoř. Tam se míchají ty správné odstíny v nejvyšší kvalitě.

Chcete se objednat nebo potřebujete poradit?

Veronika Berousková

Asistentka pojistných událostí

Jan Bulka

Servisní poradce PU