Udělejte radost svým blízkým originálním dárkem z kolekce Mercedes-Benz.

Vyberete si z nabídky pro ženy, pro muže i pro ty nejmenší. Čekají vás dárky voňavé, zábavné a originální. Prohlédněte si vánoční katalog a zastavte se u nás nebo zavolejte na +420 222 292 010. Rádi vám poradíme, jsme tu pro vás!

Dárky plné krásy. Věnujte jedičné dárky, které udělají na Vánoce maximální radost.

Akce platí do 23. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Dárky pro něj

Inspirujte se bohatou nabídkou dárků pro partnera, tatínka nebo dědečka! 

Vyberte například originální powerbanka Mercedes-Benz má kapacitu 10 000 mAh a je vybavena dvema USB porty. Lze ji aktivovat nebo deaktivovat stiskem tlacítka.

Oblíbené jsou originální vůně do auta. Určitě neuděláte chybu s vůní Agarwood mood. 

 

Dárky pro ni

Určitě neuděláte chybu, pokud zvolíte toaletní vodu Mercedes-Benz Fanciful Edition s ovocně-květinovou vuní, která ihned prozrazuje pikantní svežest citronu a zelené mandarinky, s jemným květinovým nádechem tvořeným růží, frézií a jasmínem, zakončeným jantarovým dřevem. 

Každou dámu jistě potěší i nákupní taška Mercedes-Benz, která je vyrobena ze 100% organické bavlny a nabízí dostatek prostoru pro všechny duležité veci.

Dárky pro nejmenší

I pro nejmenší fanoušky Mercedes-Benz máme připravenou krásnou nabídku. Sázka na jistotu jsou plyšoví kamarádi nebo stylová odrážedla. 

A třeba natahovací model terénního vozu Třídy G nadchne milovníky malých aut. Dveře řidiče a spolujezdce se otevírají a umožnují nahlédnout dovnitř. Model je ve velikosti 1 : 43 a můžete vybírat z více barevných variant. 


Sdílet na