Vylepšete ještě více váš vůz Mercedes-Benz.

Ponořte se s Mercedes me do digitálního světa od Mercedes-Benz a propojte své vozidlo s vaším chytrým telefonem. Naše digitální doplňky vám usnadní každodenní používání a postarají se, aby váš Mercedes zůstal v nejlepší formě.

Aktivujte si například službu Vzdálená diagnostika a budete včas informováni o výměně dílů podléhajících opotřebení. Se službou Řešení údržby máte vždy přehled o servisních termínech a zajistíte optimální bezpečnost a zachování hodnoty vašeho Mercedesu. A se službou Řešení nehod a poruch můžete mít na cestách dobrý pocit.

Řešení nehod a poruch

Rychlá pomoc v případě potřeby: se službou Mercedes me Řešení nehod a poruch. Pomocí tlačítka Mercedes me nebo záznamu v telefonním seznamu v adresáři naváže váš Mercedes hlasové spojení s Customer Assistance Centre her. Při aktivované službě jsou přitom odeslány relevantní údaje o vozidle a vaší poloze, aby vám pomohl buď školený zaměstnanec přímo po telefonu, nebo nejbližší servisní partner Mercedes-Benz – i když si nejste jisti, na kterém místě se právě nacházíte.

Řešení údržby

Příplatková úvodní sada: poznejte, jak snadná může být údržba vašeho vozu Mercedes-Benz.

Služba Řešení údržby vám připomene nadcházející údržby a pomůže vám s rezervací termínu. Při aktivované službě Řešení údržby jsou navíc všechny relevantní údaje o vozidle předem odeslány vašemu servisnímu partnerovi Mercedes-Benz pro zajištění efektivního průběhu termínu údržby.

Vzdálená diagnostika

Vzdálená diagnostika vás včas informuje, když je nutná výměna dílů podléhajících opotřebení jako například brzdové obložení. Navíc je automaticky odeslána informace vašemu servisnímu partnerovi Mercedes-Benz, který se s vámi spojí za účelem dohodnutí servisního termínu. Abyste mohli vždy cestovat bez stresu.

Více informací a pomoc s aktivací naleznete zde.

Sdílet na