Chcete mít jistoto, že je na dovolenou připraven i váš vůz? Pak využijte naši nabídku a nechte si vozidlo zkontrolovat našimi odborníky. Na léto si péči zaslouží určitě i klimatizace.

Vyberte si jeden z akčních balíčků:

 

Kontrola vozidla

Kontrola obsahuje diagnostický test, kontrolu stavu nabití a kapacity akumulátoru, kontrolu stavu a test brzd na válcové zkušebně, kontrolu stavu pneumatik a nastavení tlaků, kontrolu těsnosti agregátů, kontrolu stavu provozních náplní, kontrolu osvětlení a seřízení světel a povinné výbavy vozu. (Doplnění náplní není součástí balíčku.)

Cena: 800 Kč bez DPH

 

Desinfekce klimatizace ozónem

Chcete mít interiér automobilu a klimatizační systém čistý, zbavený virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů a nepříjemných zápachů? Řešením je desinfekce ozonem. Rychle a spolehlivě ničí také velmi odolné druhy nebo formy patogenních mikroorganismů, které chlor a jiné dezinfekční prostředky nejsou schopny inaktivovat za přijatelných podmínek.

Cena: 500 Kč bez DPH

 

Kompletní servis klimatizace

Balíček obsahuje kontrolu funkčnosti klimatizace, odsátí a naplnění chladícího media a desinfekci a antivirové ošetření ozónovým generátorem. (Případné doplněné chladícího media není součástí balíčku.)

Cena: 4 499 Kč bez DPH

 


Sdílet na